Лікування ожиріння коли дієта не працює

Питання, яке ми збираємося сьогодні порушити, турбує кожного, хто отримував поразку в боротьбі із зайвою вагою. Буває, що людина дотримується дієти, але все одно не може схуднути. Здається, що в її організмі є якась функція, що перешкоджає втраті зайвих кілограмів. Як лікувати ожиріння і до якого лікаря звернутися, якщо нічого не допомагає?

Чому я не можу схуднути?

Причина 1: ви мало їсте або голодуєте

Мало їсти і голодувати — не означає схуднути і вилікувати ожиріння. Якщо ви занадто обмежуєте себе в харчуванні, це може викликати уповільнення метаболізму і, як наслідок, зменшення темпу схуднення. Прагнучи швидко позбутися зайвої ваги, повні люди починають інтенсивно займатися фізичними вправами і менше їсти, викликаючи серйозний дефіцит в організмі.

Якщо ви даєте тілу надто мало ресурсів у спробах позбутися від ожиріння, воно, маючи на меті виживання, вирішує скоротити свої щоденні витрати калорій (основний метаболізм), щоб ви могли продовжувати своє повсякденне життя.

Щоб ваш метаболізм залишався швидким і активним:

Лечение ожирения когда диета не работает

Причина 2: ви їсте фрукти на вечерю або малокалорійну їжу

Вечеря допоможе вам відновитися і заповнити денну норму енергії. Отже, вона повинен бути повноцінною. Наявність тільки фруктів або фруктів і йогурту не забезпечить ваше тіло достатньою кількістю поживних речовин.

Фрукти — це здорова їжа, необхідна нашому організму, але якщо ви з'їдаєте на вечерю 2-4 штуки, кількість цукру надмірно збільшується і перешкоджає схудненню.

Коли вечеря недостатньо калорійна або незбалансована:

Причина 3: ви їсте неправильні салати

Пам'ятайте, що салат — це суміш різноманітних овочів, а не будь-яких продуктів. Салат із пасти з макаронами, тунцем, сиром і оливками — це неправильне блюдо, тому що тут немає овочів. У ньому мають бути листя салату, помідори, морква, огірок, цибуля, перець, спаржа, шпинат, буряк і т.д. Пам'ятайте, що сир, тунець, оливки і сосиски збільшують кількість калорій у вашій тарілці.

Причина 4: ви щодня вживаєте багаті жирами продукти

Авокадо, горіхи і насіння чіа мають унікальні характеристики. Крім великої кількості вітамінів і мінералів, корисних жирів і клітковини, вони забезпечують хороше насичення і, як наслідок, правильне регулювання апетиту і відмову від перекусів.

Якщо ви хочете схуднути і у вас є звичка їсти такі продукти, майте на увазі, що вони також калорійні і багаті жирами.

При вживанні багатих жирами продуктів пам'ятайте:

Ми завжди рекомендуємо звернутися до лікаря, який лікує ожиріння, щоб переконатися, що ви на правильному шляху і не обмежуєте свій організм, намагаючись схуднути. Кожне тіло — це окремий світ, який вимагає різного догляду. Не порівнюйте і не користуйтеся чужими планами харчування без консультації з фахівцем.

Баріатрична хірургія для лікування ожиріння

Якщо не вдається схуднути при збалансованій дієті і регулярних фізичних вправах, варто пройти обстеження, здати аналізи і діагностувати можливі проблеми. Але що робити, якщо людині не можна займатися спортом через фізіологічні особливості, або вона не в силах стримувати апетит і не переїдати? Операція з лікування ожиріння — наше все! У нашій клініці надаються послуги зі зменшення шлунку, завдяки яким пацієнт поступово втрачає зайву вагу без шкоди для здоров'я.

Дізнатися більше