Послуги

Внутрішньошлункові балони для зменшення маси тіла

Ця малоінвазивна процедура триває до 30 хвилин і рекомендована усім тим, хто хоче швидко позбутися ожиріння І ступеня (з ІМТ нижче 30)

Шлунковий бандаж

Якщо дієта, фізкультура і медикаментозне лікування не приносять бажаного результату, проблему можна вирішити за допомогою шлункового бандажу, в результаті якого пацієнти протягом перших двох років поетапно позбавляються 30–50% зайвої ваги

Біліопанкреатичне шунтування

Для стабільного зниження ваги у разі тяжких форм ожиріння, які мають супутні захворювання, застосовується комбінований баріатричний метод.

Гастрошунтування та міні-гастрошунтування

Метод підходить пацієнтам з ІМТ від 50 кг/м2 і вище (за наявності супутніх проблем зі здоров’ям). Рекомендується і у випадку гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, при котрій печія – один з найнеприємніших симптомів.

Рукавна резекція шлунка

Це найбільш щадна баріатрична операція в плані анатомічних змін. Після проведення процедури пацієнт наїдається невеликою порцією їжі і одночасно позбавляється дискомфорту, який викликає постійне відчуття голоду.

Реабілітаційне супроводження

Реабілітація пацієнтів після баріатричних операцій, яка застосовується в Центрі метаболічної хірургії, дає чудові довгострокові результати для підтримки нормальної маси тіла та здоров’я загалом.

Хочете дізнатися більше?