Центр метаболічної хірургії

Київська клінічна лікарня №7 одна з найбільших в Україні, метаболічний центр оснащений новітнім діагностичним та хірургічним обладнанням світових виробників. За кожним пацієнтом цілодобово доглядає професійний персонал. Баріатричний хірург Андріан Рейті розмовляє російською, українською, англійською мовами. А також бігло словацькою та угорською. Завжди особисто стежить за станом пацієнтів.

У метаболічному центрі пацієнти розміщуються в окремих палатах спеціального планування зі спеціально розробленої меблями. Є міні-кухня, окремий санвузол, душ, вихід у загальний коридор. У палаті пацієнт під постійним наглядом спеціально виділеного лікаря. Палати оснащені кисневими масками, що прискорює пробудження після наркозу, а також швидко знімає його залишкову дію. Є супутникове телебачення, кондиціонер, сейф для особистих речей та невимушена атмосфера. Для супроводжуючих є функціональний диван для ночівлі.

 

Рукавна (SLEEVE) резекція шлунка, а також інші типи баріатричних операцій виконуються в Київській клінічній лікарні №7. Київ – європейське місто з видатною історією. У Києві діють два міжнародні аеропорти “Жуляни” та “Бориспіль”, які пропонують прямі рейси більш ніж з 80 міст Європи.

Переваги Центру метаболічної хірургії:

У період реабілітації пацієнт підтримує зв’язок 24/7 з лікарями, які ведуть постійний нагляд за зміною процесів організму. Пацієнту пояснюють всі принципи, яких він повинен дотримуватись у період відновлення. Головним лікарським кредом є чуйність і делікатність у комунікації з пацієнтами.

Чому обирають нас

  • Sleeve gastrectomy (рукавна резекція шлунка);
  • мінігастрошунтування;
  • шунтування шлунка за методикою Roux-en-Y (roo-en-wy);
  • біліопанкреатичне шунтування SADI, SASI;
  • бандажування шлунка gastric band;

Ревізійні REDO-операції — повторні втручання після невдалих або недостатньо ефективних попередніх баріатричних процедур;​

Стаціонар з сучасним обладнанням, кисневими масками і цілодобовим медичним наглядом обладнаний спеціальними палатами післянаркозного відпочинку recovery room;

Безкоштовні консультації хірурга, рекомендації для пацієнтів впродовж 2 років після операції.

В Центрі метаболічної хірургії лікування ожиріння відбувається у три етапи:

Боротьба із ожирінням і супутніми захворюваннями починається з повного лабораторного і діагностичного обстеження пацієнта, консультації та огляду хірургом, у разі потреби — іншими спеціалістами. Саме обстеження є першим етапом у вирішенні проблем із станом пацієнта.

Наступним кроком є баріатрична операція. У Центрі метаболічної хірургії під час підготовки пацієнта до втручання на цьому етапі надається психологічна підтримка.

Третій, завершальний етап, до якого медичний персонал підходить з особливою відповідальністю, — це відновлення організму. Кожен пацієнт знаходиться під постійним наглядом лікаря. Термін перебування у стаціонарному відділенні після операції — від 1 до 3 днів в залежності від стану пацієнта. В цей час проводиться медикаментозна (знеболююча, протизапальна) терапія для полегшення стану хворого. Його спонукають рухатися. Перші кроки пацієнт робить вже за кілька годин після операції. За цим уважно стежить дієтолог і розробляє дієту для нового способу життя.

Чому ми кращі в лікуванні ожиріння

“Ми пропонуємо цілісну систему лікування ожиріння із застосуванням баріатричної хірургії, дієтології, психотерапії.”

Андріан Рейті, хірург Центру метаболічної хірургії

Центр метаболічної хірургії — єдина в Україні клініка, яка працює з лапароскопічною стійкою з 4к-системою візуалізації. Це гарантує високу результативність і малотравматичність під час проведення операцій.

Під час баріатричних операцій застосовується спеціальний наркоз із формулою, розробленою для пацієнтів з ожирінням і супутніми діагнозами.

Обов'язковим для хірургів центру є стажування в Ізраїлі, США, Європі у клініках баріатричної хірургії.

Ми займаємося пацієнтами будь-якої складності. Рятуємо життя людей, від яких відмовляються інші лікарі. Наприклад, хірурги центру за допомогою операції на шлунку допомогли пацієнту зі Львова з початковою вагою 250 кг і з індексом маси тіла понад 82 кг/м2 скинути 140 кг.

Маємо власну сучасну  діагностичну базу, корпуси і палати з ремонтом.