Вибір клініки баріатричної хірургії в Україні

Коли нас турбує будь-яка проблема, насамперед ми намагаємося знайти її рішення в інтернеті. Проблеми медичного характеру — не виняток, адже на сайтах багато підказок про те, як, де і що можна зробити для власного здоров'я. Не виняток і пацієнти, які страждають на ожиріння. Вирішивши зробити баріатричну операцію зі зменшення шлунку, вони знаходять безліч клінік баріатричної хірургії в Україні з різними цінами, відгуками та умовами. Але на якому варіанті слід зупинитися?

Передусім необхідно знати, що проблема ожиріння вимагає комплексного підходу до її вирішення. Важливо, щоб баріатричний центр функціонував на базі багатопрофільної клініки з повною мультидисциплінарною командою фахівців, яка вміє злагоджено діяти. Кожна людина унікальна і часто має свої супутні патології, які можуть впливати на якість і стратегію лікування ожиріння.

клиника бариатрической хирургии в Украине
клиника бариатрической хирургии в Украине

Тому перед оперативним втручанням пацієнту в клініці баріатричної хірургії обов'язково повинні провести консультації лікарі різних напрямків: хірург, анестезіолог, ендокринолог, кардіолог, отоларинголог. Клієнт проходить ретельне обстеження з використанням сучасного обладнання, здає необхідні аналізи. І тільки коли є повне уявлення про стан здоров'я хворого, обирається тактика лікування ожиріння і вид баріатричної операції.

Необхідна подальша комунікація після виписки зі стаціонару клініки баріатричної хірургії. Тут важлива роль дієтолога-нутриціолога, який повинен володіти знаннями і навичками ведення пацієнтів після баріатричного втручання. Тому перед операцією пацієнту пояснюють, як буде проходити подальша реабілітація, лікування і якими повинні бути його дії після повернення додому.

команда клиники бариатрической хирургии

Наступною умовою для забезпечення комфортного і безпечного лікування є рівень технічного оснащення клініки. Хірург і анестезіолог повинні мати сучасне спеціалізоване обладнання та всі необхідні інструменти. Не слід забувати і про наявність в операційній палаті клініки баріатричної хірургії операційного столу, який повинен витримувати вагу пацієнтів з ожирінням. Із цією інформацією, як правило, ви можете ознайомитися на сайті або запитати особисто в лікаря.

Ранній післяопераційний період є дуже важливим для швидкості реабілітації. Тому слід звернути увагу на умови клініки, в якій ви будете проходити лікування і відновлюватися перші дні: хороший ремонт, зручне планування, комплектація палат (особливо важлива наявність сучасного багатофункціонального ліжка). Ці фактори сприяють більш комфортному і швидкому одужанню пацієнтів у стаціонарі клініки баріатричної хірургії в Україні.

команда клиники бариатрической хирургии
команда клиники бариатрической хирургии

Отже, вибираючи де лікувати ожиріння, звертайте увагу на дві складові:

Також рекомендується знайти сайт клініки, яка вас зацікавила, почитати відгуки про баріатричні операції, дізнатися про досвід і професіоналізм головного хірурга.

команда клиники бариатрической хирургии

Дізнатися більше