Відгук про рукавну резекцію шлунку | Можливість схуднути, аби змогти завагітніти

Вагітність – це чудовий час у житті будь-якої жінки, повний емоцій, радості та очікування. Протягом цього періоду жінка несе в собі нове життя та піклується про своє здоров'я та здоров'я майбутньої дитини. Проте не кожна жінка може легко завагітніти. Часто проблемою є зайва вага чи ожиріння. Своєю історією про шлях до материнства поділилася пацієнтка “Центру метаболічної хірургії” Наталя з вагою 130 кг:

“У мене ціль вагітність. Для вагітності ми маємо налаштувати правильний жіночий цикл, менструальний. Зараз це неможливо. Більше 10 років я звертаюсь до спеціалістів з приводу вагітності. Всі аналізи в нормі. Проблема лише в зайвій вазі”, – розповіла жінка.

Дійсно, жирова тканина виробляє певні гормони та біологічно активні речовини, які можуть негативно впливати на репродуктивне здоров'я жінки і можливість завагітніти відповідно. Наша пацієнтка розповіла, що випробувала всі можливі методи схуднення, включаючи дієти та спорт, але всі вони не допомогли скинути зайву вагу: “За своє життя я спробувала, мабуть, сотні різних дієт, починаючи від інтервального голодування до відомих кето-марафонів, кето-дієт. Я знаю абсолютно все про правильне харчування. Останні 5 років – це сотні марафонів, сотні дієт, які результати давали, але зовсім не на тривалий час. Протягом певного періоду вага все ж таки знову повертається і навіть з плюсом”, – розповіла пацієнтка.

Саме тому після всіх невдалих спроб схуднути жінка звернула увагу на хірургію ожиріння. Так як баріатрія – це ефективний метод лікування ожиріння та супутніх захворювань, в тому числі гормональних порушень. Після схуднення в результаті баріатричної операції шанс завагітніти значно зростають.

“Я знайшли, абсолютно випадково, рекламу в Instagramі баріатричного хірурга у Стамбулі. І більше року я дивилась його відео. Я вже бачила через пів року результати людей, які досягли мети в 50, 60, 70 кілограмів… А потім почала шукати просто в Instagramі сторінки про баріатрію, почала шукати людей, які уже були прооперовані. Я була дуже здивована, що в Україні такі операції вже роблять. І так я знайшла Андріана Остаповича ”, – говорить Наталя.

Після консультації в “Центрі метаболічної хірургії” баріатричний хірург Андріан Рейті підібрав для Наталі операцію, яка називається sleeve-резекція або рукавна резекцію шлунку. Ця операція є доволі безпечною та досить ефективною у боротьбі із зайвою вагою.

Рукавна резекція шлунку вже за перший рік після операції дає можливість пацієнтам втрачати до 60% зайвих кілограмів. В результаті операції, яка триває всього 45-60 хв, пацієнт починає наїдатися малою порцією їжі й при дотриманні рекомендацій худне швидко і назавжди. Так, наприклад, за неповні два місяці після рукавної резекції шлунку Наталя схудла майже на 20 кг.

“Приїхала поділитися своїми досягненнями. Сьогодні місяць і 20 днів та мінус 18 кілограм. Наразі 18 кілограмів у мене зійшло на багато легше. Я не займаюсь у спортзалі. В моєму раціоні присутня абсолютно вся їжа, яку я їла до цього, але в меншій кількості. Як я вже говорила, що в залі не займаюсь, але я займаюсь звичайною ходьбою. Я просто гуляю на вулиці, кайфую від життя. Кайфую від того, як змінилось моє життя за майже 2 місяці. За перші 10 днів у мене пішло 12 кілограмів. Потім 4 тижні вага стояла взагалі. Потім пройшло 4 тижні і вага знову почала зменшуватися ”, – ділиться результатами Наталя.

Повний відеовідгук про лікування ожиріння в “Центрі метаболічної хірургії” дивіться на YouTube-каналі “Andrian Reiti”:

Баріатрична хірургія – це перший крок до схуднення та омріяної вагітності для жінок, які не можуть стати мамами через зайву вагу. Але варто пам'ятати, що ланувати вагітність після рукавної резекції шлунку чи іншої баріатричної операції рекомендується приблизно через 1,5 роки. Важливо, щоб вага зафіксувалася мінімум на три місяці. Вагітність в період схуднення загрожує здоров'ю, як матері так і дитини.

Дізнатися більше про хірургію ожиріння, показання та протипоказання до проведення баріатричної операції ви можете на сайті “Центру метаболічної хірургії” або записуйтеся на індивідуальну консультацію до баріатричного хірурга Андріана Рейті.

Хочете дізнатися більше про те, як проходить рукавна резекція шлунку? Переходьте у мій Telegram-канал “Рейті | Баріатричний хірург” та дивіться фото і відео з баріатричних операцій!

записатись на консультацію