Секс і ожиріння

Як збільшити сексуальний потяг у людей з ожирінням?

Секс для людей з зайвою вагою є справжнім випробуванням. Через великі габарити більшість поз стає неможливими, а задишка та втома перетворює його на важку фізичну роботу. Причин зайвої ваги є достатньо: переїдання, гіподинамія, порушення обмінних процесів, спадкові чинники. Не залежно від форми та стадії ожиріння в організмі чоловіка виникає ряд ендокринних порушень, що і впливає на сексуальну сферу життя.

Тестостерон це саме той гормон, що відповідає за лібідо у чоловіків. При ожирінні у чоловіків більше утворюється естрадіолу та лептину, через це тіло набуває жіночих рис, збільшуються груди та стегна, змінюється голос.

Жирова тканина є тим місцем де відбувається синтез  та обмін гормонів.  Найбільш небезпечний жир, що накопичується в ділянці живота (вісцеральний жир), або як його ще називають – «пивний животик». Біоактивні речовини, що виробляються цим жиром негативно впливають на чоловічий організм. Якщо обхват талії більше 100 см, це вже є серйозним фактором  ризику для здоров’я.

Після 30 років рівень тестостерону знижується на 1 % з кожним роком.

Ерекція (від лат. erectio) — це збільшення об'єму і твердіння чоловічого статевого члена внаслідок заповнення кров'ю пустоти печеристих тіл.

Ожиріння спричинює закупорку судин. Виникає порушення циркуляції крові. Кровопостачання головки статевого члена стає недостатнім, внаслідок зменшення притоку крові і виникає дисфункція.

Жир який накопичується може спричинити атрофію яєчок. Знижується якість сперми. Ці всі фактори разом стають причинами безпліддя.

лечение ожирения в клинике

 Як повернути активний секс в життя людей що страждають на ожиріння?

Дуже часто молоді чоловіки починають вживати ліки для підвищення потенції. Це є  великою помилкою , так як дія ліків короткочасна і не вирішує проблему назавжди.

Якщо причина проблем в інтимній сфері є зайва вага то і боротьба має бути направлена проти ожиріння

Є декілька напрямків терапії:

  1. Безмедикаментозне лікування. Це збільшення фізичної активності та складання раціону харчування.
  2. Медикаментозне лікування.Підбір препаратів що допомагають розщеплювати жир, або навпаки перешкоджають його засвоєнню в організмі. Це терапія індивідуальна для кожного.
  3. Оперативне лікування.Воно є найбільш ефективним та дієвим. Після проведення баріатричного лікування коригуються всі хвороби, які пов'язані з ожирінням.

Зниження ваги підвищує шанси на продовження роду, покращує якість життя.

Дізнатися більше