Реабілітація після баріатричної операції

Реабілітація пацієнтів після баріатричних операцій, яка застосовується в Центрі метаболічної хірургії, дає чудові довгострокові результати для підтримки нормальної маси тіла та здоров’я загалом.

Реабілітаційний період після баріатричних операцій

У київському Центрі метаболічної хірургії реабілітація починається з першого дня після баріатричних процедур усіх видів і передбачає два основних періоди: ранній і пізній. Наша команда лікарів постійно перебуває на зв'язку з пацієнтами: в період перебування у стаціонарі, після виписки, коли відбувається відновлення та адаптація організму, і пізніше, протягом усього наступного життя пацієнтів.

Реабілітаційний період триває зазвичай тиждень (у деяких випадках — до 10 днів). Перебування пацієнта у стаціонарі продовжується в середньому 2–3 дні.

Особливості “стаціонарного” періоду:

Команда bariatr.com дбає не тільки про якість медичних послуг, що надаються, але й про комфортні умови перебування пацієнта у клініці. До ваших послуг як одномісні VIP-палати з усіма зручностями, міні-кухнею та додатковим спальним місцем для осіб, котрі супроводжують пацієнта, так і затишні дво- або тримісні палати. Останній варіант, як правило, обирають екстраверти, а також пацієнти, котрі потребують емоційної підтримки не тільки від лікарів і родичів, а й від «колег» по хворобі. Нерідко між пацієнтами виникають дружні стосунки і спілкування триває після виписки зі стаціонару.

“Домашній” реабілітаційний період розпочинається з моменту виписки зі стаціонару.

Особливості “стаціонарного” періоду:

уменьшение желудка при ожирении
бариатрическая хирургия клинические рекомендации
уменьшение желудка фото до и после
ожирение к какому врачу обратиться

Познайомтесь з лікарем

РЕЙТІ АНДРІАН ОСТАПОВИЧ

кандидат медичних наук, головний хірург Центру метаболічної хірургії

Досвід

Робочі дні

Контактна інформація

Замовити
консультацію