10 Лайфхаків для схуднення

Підбірка з 10 "найлінивіших" лайфхаків, але вони справді працюють.

Як нічого не робити, та знизити свою вагу? Як отримати фігуру мрії при мінімальних зусиллях? 10 простих лайфхаків допоможуть вам отримати бажаний результат. Ідеальне рішення для тих хто постійно не має часу для занять спортом.

  • Сон, займає половину нашого життя. Так, ви правильно зрозуміли. Для того щоб схуднути потрібно спати. При нормальній тривалості сну, ви худнете, дієти стають більш ефективнішими, ви втрачаєте жирові запаси під час сну. При ненормованому сні, або у тих хто страждає безсонням організм піддається впливу постійного стресу. Стрес провокує переїдання, а недосипання негативно впливає на зовнішній вигляд. Почніть правильно спати, як мінімум 8-9 годин. Бажано засинати до 22.00. Кімнату обов’язково потрібно провітрити, а ще краще залишити вікна відчиненими. Намагайтеся лягати спати в один і той же час щодня, з часом у вас буде вироблена звичка і засинати буде простіше.
  • Ніколи не ходи за покупками голодним. Це по перше вбереже тебе від зайвих калорійних продуктів, а твій гаманець від спонтанних надмірних покупок. Стратегічний запас смачненького вдома, обов’язково спровокує переїдання. Найкращий варіант це скласти заздалегідь список необхідного, бажано корисних продуктів.
  • Їсти в темряві, або з зав’язаними очима. Коли не видно тарілки та зовнішнього вигляду їжі, достатньо набагато менше з’їсти, щоб відчути ситість. Спробуйте це реально працює.
  • Використовувати синій колір. Науково доведено, що синій сприяє схудненню. І тому цим потрібно користуватись на повну, синій посуд, синя їжа, приміщення де ви їсте можна оформити в синіх тонах.
  • Для того щоб не зірватись при схудненні, необхідно ставити перед собою реальні цілі та завдання. Їх повинно бути не більше 2-3 на місяць. Наприклад для того щоб відмовитись від цукру в гарячих напоях, достатньо одного місяця. Поступово зменшуючи його кількість ви не помітите, як спокійно зможете смакувати своїми улюбленими напоями без зайвих калорій. Перший тиждень кладіть 2 ложки, наступний по 1 ложці цукру, третій тиждень спробуйте стевію в якості підсолоджувача, або відмовтесь від цукру взагалі.
  • Проводьте більше часу на сонці. Неймовірно, але прогулянки в ясний сонячний день сприяють не тільки засмазі і гарному настрою, а й забезпечує організм вітаміном Д, а він пришвидшує обмін речовин. Отже поки ви нічого не роблячи перебуваєте на сонечку, ваш організм худне, це чудовий «лінивий лайфхак», але зловживати цим не потрібно. Сонячні опіки та перегрів ніхто не відміняв. Тому перебувати на сонці треба у вранішній та надвечірній час.
  • Цей лайфхак сподобається тим хто не дуже любить готувати і витрачати багато часу на приготування їжі. Для того, щоб схуднути необхідно готувати просту, навіть можна сказати нудну їжу. Відмовитись від всіляких приправ та соусів. Коли на столі велика кількість страв ви несвідомо переїдаєте, бо хочеться спробувати все по трохи. Якщо готувати весь час однакові та прості страви, ви будете не голодні і не буде бажання з’їсти надмірну кількість їжі.
  • Пийте просту воду. Це легко і від вас непотрібно жодних зусиль. Необхідно тільки виробити звичку. Вода очищає твій організм, виводить непотрібні солі організму, та попереджає надмірне відкладання жирів. Дорослій людині необхідно випивати близько 1,5 – 2 літри води на день. Бажано пити по 2 склянки теплої води за 30 хвилин перед їжею. Відчуття ситості буде виникати раніше і ви почнете споживати меншу кількість калорій.
  • Зважуйся на вагах кожен день. Науково доведено, що люди які мають ваги вдома краще худнуть. Справа в тому, що регулярні зважування психологічно налаштовують людину на схуднення. Ви несвідомо починаєте менше їсти, більше ходити, щоб побачити бажані цифри .
  • Веселіться більше, цей чудовий лайфхак допоможе вам спалити до 50 ккал за 10 хвилин, вам достатньо щиро посміятися від душі. При депресії та поганому настрої в організмі виробляється надмірна кількість кортизолу, а він сприяє відкладанню жиру про запас. Сміх працює як аеробіка, під час сміху людина видихає надмірну кількість повітря чим стимулює роботу серця та покращує кровообіг. Сміх напружує м’язи пресу та приводить їх у тонус. Отож смійтеся та худніть.

Спробуйте ці нескладні лайфхаки для свого схуднення.

Дізнатися більше