Як хірурги навчалися проводити баріатричні операції? Ексклюзивні кадри з операційної

В кінці лютого керівник “Центру метаболічної хірургії”, кандидат медичних наук Андріан Остапович Рейті виступив куратором практичного курсу від “Центру хірургічних інновацій” на тему "Лапароскопічне лікування ожиріння та метаболічних порушень”.

Практичний курс тривав три дні і включав у себе, як теоретичну, так і практичну частину:

1. Перший день був присвячений теорії. Баріатриний хірург Андріан Рейті прочитав багато лекції, де він максимально поділився своїми знаннями та розповів як робити прості і гарантовано безпечні баріатричні операції для пацієнтів.

2. Другий день курсів пройшов у два етапи:
-Робота в операційній, де Андріан Остапович продемонстрував, як виконується рукавна резекція шлунку та відповів на всі запитання хірургів, які виникали в ході операції. А головне, показав безпечну техніку виконання цієї операції.
-Робота на симуляторах, де хірурги відпрацьовували техніку операцій та техніку накладання швів.

3. Третій день навчання став найбільш цікавим для слухачів, адже вони мали змогу відпрацювати отримані знання та техніку накладання анастомозу на живих тканинах.

Такі курси дуже корисні не лише для тих, хто тільки навчається робити баріатричні операції, а й для практикуючих хірургів. Адже, баріатрія – це розділ хірургії, який потребує постійного навчання та вдосконалення навичок у проведенні операцій. Крім того ці курси сприяють розвитку хірургії ожиріння не лише у великих містах, а і в маленьких містечках, що робить баріатрію більш доступною. Адже кількість людей, які страждають від ожиріння постійно збільшується і вони потребують кваліфікованої медичної допомоги.

записатись на консультацію