SADI-S

SADI-S – найсучасніша та найпрогнозованіша баріатрична операція, яка дає можливість пацієнтові скинути 90% зайвої ваги вже впродовж першого року.

SADI-S (Single Anastomosis Duodenoileal Bypass) – це один із видів баріатричної операції, яка поєднує в собі рукавну резекцію шлунку та шунтування дванадцятипалої кишки. Унікальність цієї операції полягає в тому, що за одне оперативне втручання хірург може зменшити шлунок, а значить зменшити об'єми вживаної їжі. А також фактично відключити майже половину прямої кишки від процесу всмоктування, що позитивно впливає на метаболічні зміни. В комплексі це суттєво зменшує ризики ускладнень та дає ефективний результат схуднення.

З усіх видів баріатричних операцій лише SADI-S та біліопанкреатичного шунтування дають можливість переважній більшості прооперованих пацієнтів знизити зайву вагу на 100%. Для порівняння в результаті рукавної резекції шлунку пацієнти скидають близько 55-65% зайвих кілограмів.

Кому показана SADI-S?

Цей вид баріатричної операції відмінно підходить для людей з погано контрольованим діабетом ІІ типу, тому що пропонує більш потужний метаболічний ефект порівняно зі стандартним обхідним шлунковим анастомозом або гастректомією рукава. Також SADI-S ідеально підходить для пацієнтів з ІМТ понад 50 кг/м².

Як працює SADI-S?

Процедура SADI-S складається з двох етапів:

Що пацієнти отримують в результаті проведення баріатричної операції SADI-S?

В чому переваги баріатричної операції SADI-S?

Чи є ризики в результаті баріатричної операції SADI-S?

Потенційні ризики, пов'язані з процедурою SADI-S, аналогічні до ризиків будь-якої іншої баріатричної процедури. До них відносяться:

До можливих ускладнень після SADI-S відносяться:

Які є протипоказання до баріатричної операції SADI-S?

В «Центрі метаболічної хірургії» SADI-S виконує головний хірург центру, кандидат медичних наук Андріан Рейті. Дізнатися ціну цієї баріатричної операції або отримати безкоштовну консультацію ви можете за номером +38 (095) 336 54 74 або заповнивши відповідну форму:

Отримати більше інформації про SADI-S та інші баріатричні операції, а також оцінити результати пацієнтів «Центру метаболічної хірургії» у вас є можливість на YouTube-каналі «Andrian Reiti»:

Познайомтесь з лікарем

РЕЙТІ АНДРІАН ОСТАПОВИЧ

кандидат медичних наук, головний хірург Центру метаболічної хірургії

Досвід

Робочі дні

Контактна інформація

Замовити
консультацію