Гастрошунтування — “золотий стандарт” у лікуванні зайвої ваги
Отримати стійкий ефект у боротьбі з ожирінням і проблемами зі здоров’ям, що викликають надмірну вагу, допоможе гастрошунтування шлунка (Gastric Bypass). Метод застосовується в баріатрії з 1966 року і дає можливість досягти відмінних результатів.
У ході операції доктор змінює шлях, який проходить їжа в процесі травлення. Спочатку формується “малий” шлунок об’ємом не більше 30 мл, поєднаний напряму з тонким кишківником за допомогою спеціального анастомозу. Більша частина шлунка, дванадцятипалої і частина тонкої кишки не будуть видалені, але виключаються з процесу травлення. Секреція травного соку відбувається у “великому” шлунку. Через ще один анастомоз ця частина поєднується з тонкою кишкою, до неї потрапляють жовч і ферменти підшлункової залози.
Результати методу
Гастрошунтування допоможе досягти подвійного ефекту. За рахунок зменшення об’єму шлунка пацієнт відчуває насичення при вживанні малих порцій їжі. Всмоктування поживних речовин, у тому числі жирів, також скорочується. Завдяки цьому в кілька разів зменшується кількість вживаної їжі без якогось дискомфорту або почуття голоду.
Гарантована ефективність процедури гастрошунтування
Операцію проводить досвідчений хірург Андріан Рейті — експерт в області баріатрії. Лікар застосовує перевірені методи лікування і успішно виконує складні втручання лапароскопічним методом. Центр метаболічної хірургії оснащений сучасним обладнанням і всім необхідним для комфортного перебування пацієнтів у стаціонарі після операції.
Висококваліфікований персонал клініки готовий надати необхідну допомогу або консультації в будь-який момент. Ми підтримуємо пацієнтів після виписки і розробляємо персональні рекомендації. Водночас пояснюємо, що особисті зусилля того, хто бажає схуднути, — основа досягнення стійкого результату і відсутності “ефекту бумеранга”.
кандидат медичних наук,
головний хірург Центру метаболічної хірургії
У перші кілька тижнів на пацієнта чекає стрімке схуднення. У цей період тіло отримує енергію за рахунок м’язів, тому при втраті ваги зменшується і їхня маса. Коли людина повертається до нормального активного життя з помірними фізичними навантаженнями, м’язова маса поступово збільшується. І тоді організм починає використовувати жирове депо в якості джерела енергії, а пацієнт отримує стійке зниження ваги.
Кому рекомендовано гастрошунтування:
Метод підходить пацієнтам з ІМТ від 50 кг/м2 і вище (за наявності супутніх проблем зі здоров’ям). Рекомендується і у випадку гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, при котрій печія – один з найнеприємніших симптомів.
Протипоказання:
Правильна підготовка до операції
У нашому Центрі або в будь-якій іншій лабораторії потрібно буде здати загальний аналіз крові, аналіз крові на ліпіди і біохімію, перевірити рівень глюкози. Також необхідні ЕХО серця, ендоскопія стравоходу і шлунка. Гастрошунтування шлунка проводиться натщесерце.
Післяопераційний період
Після виходу з наркозу необхідно починати пити воду маленькими ковтками. Протягом першого тижня після операції дозволяється лише рідка їжа, на 8-й день можна вводити до раціону рідке пюре, з третього тижня — повертатися до звичного харчування. Після відновлювального періоду слід відновити рухову активність, отримавши дозвіл лікаря.
З якими обмеженнями або ускладненнями може зіткнутися пацієнт:
Подбайте про своє здоров’я і якість життя — запишіться на консультацію до баріатричного хірурга.
Познайомтесь з лікарем
кандидат медичних наук, головний хірург Центру метаболічної хірургії
Досвід
Робочі дні
Контактна інформація
Замовити
консультацію