Гастрошунтування

Гастрошунтування — “золотий стандарт” у лікуванні зайвої ваги

Отримати стійкий ефект у боротьбі з ожирінням і проблемами зі здоров’ям, що викликають надмірну вагу, допоможе гастрошунтування шлунка (Gastric Bypass). Метод застосовується в баріатрії з 1966 року і дає можливість досягти відмінних результатів.

У ході операції доктор змінює шлях, який проходить їжа в процесі травлення. Спочатку формується “малий” шлунок об’ємом не більше 30 мл, поєднаний напряму з тонким кишківником за допомогою спеціального анастомозу. Більша частина шлунка, дванадцятипалої і частина тонкої кишки не будуть видалені, але виключаються з процесу травлення. Секреція травного соку відбувається у “великому” шлунку. Через ще один анастомоз ця частина поєднується з тонкою кишкою, до неї потрапляють жовч і ферменти підшлункової залози.

Результати методу

Гастрошунтування допоможе досягти подвійного ефекту. За рахунок зменшення об’єму шлунка пацієнт відчуває насичення при вживанні малих порцій їжі. Всмоктування поживних речовин, у тому числі жирів, також скорочується. Завдяки цьому в кілька разів зменшується кількість вживаної їжі без якогось дискомфорту або почуття голоду.

Гарантована ефективність процедури гастрошунтування

Операцію проводить досвідчений хірург Андріан Рейті — експерт в області баріатрії. Лікар застосовує перевірені методи лікування і успішно виконує складні втручання лапароскопічним методом. Центр метаболічної хірургії оснащений сучасним обладнанням і всім необхідним для комфортного перебування пацієнтів у стаціонарі після операції.

Висококваліфікований персонал клініки готовий надати необхідну допомогу або консультації в будь-який момент. Ми підтримуємо пацієнтів після виписки і розробляємо персональні рекомендації. Водночас пояснюємо, що особисті зусилля того, хто бажає схуднути, — основа досягнення стійкого результату і відсутності “ефекту бумеранга”.

лапароскопическое шунтирование желудка цена

Коментар від Андріана Рейті

кандидат медичних наук,
головний хірург Центру метаболічної хірургії

У перші кілька тижнів на пацієнта чекає стрімке схуднення. У цей період тіло отримує енергію за рахунок м’язів, тому при втраті ваги зменшується і їхня маса. Коли людина повертається до нормального активного життя з помірними фізичними навантаженнями, м’язова маса поступово збільшується. І тоді організм починає використовувати жирове депо в якості джерела енергії, а пацієнт отримує стійке зниження ваги.

Кому рекомендовано гастрошунтування:

Метод підходить пацієнтам з ІМТ від 50 кг/м2 і вище (за наявності супутніх проблем зі здоров’ям). Рекомендується і у випадку гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, при котрій печія – один з найнеприємніших симптомів.

Протипоказання:

Правильна підготовка до операції

У нашому Центрі або в будь-якій іншій лабораторії потрібно буде здати загальний аналіз крові, аналіз крові на ліпіди і біохімію, перевірити рівень глюкози. Також необхідні ЕХО серця, ендоскопія стравоходу і шлунка. Гастрошунтування шлунка проводиться натщесерце.

Післяопераційний період

Після виходу з наркозу необхідно починати пити воду маленькими ковтками. Протягом першого тижня після операції дозволяється лише рідка їжа, на 8-й день можна вводити до раціону рідке пюре, з третього тижня — повертатися до звичного харчування. Після відновлювального періоду слід відновити рухову активність, отримавши дозвіл лікаря.

шунтирование желудка стоимость

З якими обмеженнями або ускладненнями може зіткнутися пацієнт:

Подбайте про своє здоров’я і якість життя — запишіться на консультацію до баріатричного хірурга.

Познайомтесь з лікарем

РЕЙТІ АНДРІАН ОСТАПОВИЧ

кандидат медичних наук, головний хірург Центру метаболічної хірургії

Досвід

Робочі дні

Контактна інформація

Замовити
консультацію