Унікальна формула FitForMe щодня допомагає баріатричним пацієнтам. Спеціалізовані полівітаміни, що приймаються один раз на день, дають пацієнтам усі вітаміни та мінерали, необхідні їхньому організму... на все життя.

Наша команда складається з професійних дієтологів та спеціалістів з харчування. Зараз ми працюємо в більш ніж 29 країнах по всьому світу зі спеціалістами з хірургії схуднення та командами місцевих дієтологів. Наша програма комплаєнсу надає баріатричним пацієнтам особисту підтримку у щоденному використанні капсул або жувальних таблеток FitForMe. Пацієнти отримують поради експертів та корисні поради щодо використання наших унікальних добавок.

Здоров’я баріатричних пацієнтів є нашим ключовим пріоритетом. У FitForMe пацієнти отримають найкращий персоналізований сервіс та продукт, який науково доведено, що знижує ризик дефіциту вітамінів і мінералів. Склад наших полівітамінів підбирається відповідно до типу операції кожного пацієнта.

Полівітаміни для пацієнтів після баріатричної хірургії

Ми підтримуємо баріатричних пацієнтів за допомогою, добавок, які мають наукове підтвердження, щоб зменшити ризик дефіциту поживних речовин. Наша мета — надати рішення, яке допоможе в процесі відновлення після баріатричної операції та зменшить ризик дефіциту поживних речовин.

Відвідайте наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про дослідження наших продуктів.

записатись на консультацію