Баріатрія - ефективний метод лікування ожиріння і супутніх захворювань.
Швидкий гарантований результат, стійкий ефект на довгі роки.

Поліпшити якість життя і стан здоров’я пацієнта – головне завдання Центру метаболічної хірургії. Наша команда з 2019 року допомагає ефективно вирішувати проблеми ожиріння. Ми застосовуємо сучасні надійні методи баріатричного лікування, віддаємо перевагу найменш травматичному лапароскопічному втручанню. Конкретний варіант втручання для кожного пацієнта підбирається індивідуально. Строго дотримуючись післяопераційних рекомендації, ви гарантовано зможете знизити вагу і уникнути «ефекту бумерангу», позбутися від супутніх захворювань або суттєво полегшити їх прояви.

Медперсонал Центру використовує сучасне обладнання провідних світових брендів для діагностики і проведення операцій. У нашому розпорядженні унікальна стійка з 4K-візуалізацією, яка забезпечує ультра-чіткість при проведенні лапароскопії. Лікування ожиріння в Києві здійснюється на території найбільшої в Україні клініки – Клінічній лікарні № 7.

Чи потрібна вам операція?

Ми подбали про комфортне перебування пацієнтів у післяопераційний період.

Оснащення окремих палат продумано до дрібниць для вашого комфорту: зручне планування, спеціально розроблены меблі. Передбачені міні-кухня, санвузол з душем, кондиціонер і телевізор, сейф для зберігання особистих речей. У кожній палаті розміщені кисневі маски, які прискорюють відновлення після анестезії.

У Центрі пацієнтів цілодобово оточує турботою команда кваліфікованих фахівців. Медперсонал проходить навчання і сертифікації в міжнародних організаціях. Ми постійно моніторимо тенденції баріатричної хірургії, щоб пропонувати вам найефективніші і безпечні методи. Наша підтримка триває і після виписки: фахівці клініки допоможуть формувати і підтримувати здоровий спосіб життя.

З першої консультації кожного пацієнта веде баріатричний хірург - к.м.н. Андріан Остапович Рейті. Доктор успішно оперує більше 13 років, виступає в якості організатора і лектора на наукових конференціях, є членом Міжнародної федерації хірургії ожиріння. Завдяки тематичним стажуванням за кордоном, в тому числі, по баріатрії і лапароскопії, Андріан Рейті постійно відстежує і впроваджує найпрогресивніші і дієві методи лікування ожиріння. Вільно володіє українською, російською, англійською мовами, спілкується на угорській та словацькій.

Баріатрія - хірургічне лікування ожиріння

Баріатричних хірургія - це втручання в травну систему, в ході якого зменшується обсяг шлунка, з метою зниження ваги і профілактики повторного набору. В результаті відчуття ситості у пацієнта настає при прийомі в кілька разів меншого обсягу їжі. У деяких випадках також зменшується всмоктування жирів за рахунок виключення частини тонкого кишечника з процесу перетравлення. Пацієнти успішно втрачають зайві кілограми, при наближенні ваги до норми полегшуються симптоми або настає повне одужання при супутніх ожирінню захворюваннях.

Чому надмірну вагу необхідно лікувати

Ожиріння не відноситься до естетичних проблем: це рецидивуюче хронічне захворювання. За статистикою ВООЗ в 2016 році з надмірною вагою або ожирінням зіткнулися не менше 1,9 млрд дорослого населення світу. Найчастіше причиною стає порушення балансу між уживаними калоріями і енергетичними затратами. Люди їдять занадто багато продуктів з високим вмістом жирів і енергетичною цінністю, при цьому мало рухаються. Зростаюча маса тіла призводить до погіршення якості життя. Виникає психологічний дискомфорт, складності в побудові відносин з протилежною статтю. Аномальні жирові відкладення можуть перешкодити зачаттю, викликають фізичні обмеження. При цьому надмірна вага провокує розвиток захворювань серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, задишку, втомлюваність, апное, діабет II типу, підвищення ризику онкології. Коли хірургічні методи не дають результату, баріатричне лікування ожиріння в нашому Центрі допоможе вам вирішити проблему і досягти стійкого результату.

Баріатрія в світі і в Україні

Перша операція, проведена на шлунку з метою зниження ваги, датується 1954 роком. У 1993 вперше відбулося лапароскопічне втручання: процедура виконувалася через маленькі отвори. Таке рішення дало можливість скоротити і полегшити період реабілітації, уникнути більшості ускладнень, які супроводжують класичну хірургію. За останні 15 років цей метод лікування ожиріння став більш затребуваним: кількість проведених операцій в 61 країні світу склала більше 833 тис.

Завдяки гарантованій ефективності та скороченому періоду відновлення, метаболічна хірургія популярна і в Україні. Наш центр лікування ожиріння в 2019 році прийняв 51 пацієнта, кількість звернень зростає щороку. Ми застосовуємо найсучасніші і дієві методи хірургії: обмежувальні процедури або обмежувальні і, що порушують всмоктування, до яких відносяться:

внутрішньошлункові балони для зменшення маси тіла;

шлунковий бандаж;

поздовжня (або рукавна) резекція шлунка;

гастрошунтування;

біліопанкреатичне шунтування;

міні-гастрошунтування;

SASI;

SADI.

ревізійні операції

Кому може бути рекомендована баріатрична хірургія

Операції в нашому Центрі проводяться за показаннями. Для визначення потреби в баріатрії і персональному підборі методу лікування вас запросять на консультацію з хірургом і фахівцями вузького профілю. Потрібно буде здати аналізи, уточнити відсутність протипоказань до хірургічного втручання.

Баріатрія може бути рекомендована пацієнтам з індексом маси тіла (ІМТ) від 40 і більше, а також при ІМТ від 35 при наявності одного з супутніх зайвої ваги захворювань. На рішення вплинуть тип ожиріння, особливості будови тіла, характерні для деяких етнічних груп.

Чи потрібна вам операція?

Протипоказання - в яких випадках від операції доведеться відмовитися

Доведена ефективність і гарантований результат

Баріатрична хірургія дасть можливість вже в перший місяць після операції позбутися від 10 і більше зайвих кілограмів і за рік знизити вагу не менше ніж на 35 кг. Результати досліджень підтверджують: за перші два роки після баріатрії втрата зайвої ваги буде від 30-50% при бандажування шлунка до 60-70% при гастрошунтуванні.

Зменшення ІМТ допоможе в боротьбі з супутніми захворюваннями: від полегшення симптомів до повного одужання. Наприклад, баріатрична хірургія офіційно схвалена Міжнародною федерацією діабету як метод лікування цукрового діабету ІІ типу.

Важливою умовою результату буде дотримання рекомендацій експертів Центру. Ми допомагаємо пацієнтам справитися з труднощами зміни стилю життя, підтримуємо, мотивуємо. Регулярно отримуємо позитивні відгуки - кращі підтвердження дієвості обраних схем лікування.

швидкий ефект

гарантований результат

Малоінвазивний лапароскопічний метод проведення хірургічних втручань, скорочений реабілітаційний період, відсутність шрамів, можливість досить швидко повернутися до роботи

Тривалість ефекту і відсутність рецидивів при виконанні рекомендацій

Коментар від Андріана Рейті

кандидат медичних наук,
головний хірург Центру метаболічної хірургії

Баріатричне лікування ожиріння часто викликає побоювання, а недостатня кількість точної інформації призводить до появи міфів про процедуру.

Коли будуть помітні зовнішні зміни? Чи не повернеться знову зайва вага? Що буде з волоссям? З якими ризиками пов'язана сама процедура і анестезія?

Турбуватися перед операцією - природно для пацієнта. Але страхи і переживання легко зменшити: в нашому Центрі можна і потрібно задати хірургу всі хвилюючі питання і отримати вичерпну консультацію.

Кожен пацієнт - індивідуальний, тому терміни появи зовнішніх змін, яких ви так чекаєте, можуть відрізнятися. Але протягом кількох місяців втрати ваги будуть помітні, потрібно просто набратися терпіння і продовжувати виконувати рекомендації. А щоб звести до мінімуму ризик незначного повторного набору ваги, досить дотримуватися режиму харчування і фізичної активності.

Можливу втрату волосся дійсно можуть спровокувати стрес і скорочення кількості поживних речовин. Якщо це станеться, переживати не варто - процес тимчасовий.

Щоб операція пройшла максимально успішно, потрібна правильна підготовка, про яку ми детально розповідаємо кожному пацієнту. Це дасть можливість уникнути післяопераційних проблем. У більшості випадків використовується малоінвазивний метод втручання з швидкою і легкою подальшою реабілітацією.

Етапи вирішення проблеми ожиріння: як ми працюємо

Турбота про пацієнтів - наш пріоритет

Медперсонал Центру буде супроводжувати вас з моменту першого звернення в клініку для консультації. До, під час і після операції наші пацієнти отримують консультаційну допомогу і підтримку команди фахівців на шляху до зниження ваги і оздоровлення. Ми подбаємо про те, щоб перебування в Центрі було комфортним, а результати почали радувати вас якомога швидше. Докладні рекомендації з раціону харчування, регулярних фізичних навантажень після операції допоможуть сформувати новий образ життя. Хірург, ендокринолог, дієтолог, психолог готові відповідати на будь-які питання.

Як уникнути повторного виникнення проблеми

Основа успіху - ваша готовність змінитися і вести здоровий спосіб життя. Правильне збалансоване харчування, виключення переїдання і фізична активність повинні стати звичкою. Може знадобитися прийом комплексів вітамінів і мінералів за призначенням лікаря.

Зробіть крок до здоров'я, покращте якість життя, позбудьтеся від обмежень, пов'язаних з надмірною вагою. Запишіться на консультацію

Щоб потрапити на консультацію, потрібно зателефонувати в Центр або заповнити анкету на сайті. Вам перетелефонують і призначать максимально зручну для запису дату з урахуванням розкладу головного хірурга. Прийом, а також оперативне втручання проводить особисто хірург Центру метаболічної хірургії — Андріан Остапович Рейті.

Перша консультація може проводитись як за присутності пацієнта в клініці, так і онлайн. Під час консультації не потрібно мати клінічні аналізи: усі діагностичні процедури будуть проведені в Центрі метаболічної хірургії за призначенням лікаря.

Ціни на баріатричну хірургію в Центрі метаболічної хірургії на 30% нижчі за прайси клінік аналогічного профілю. Після операції і відновлення пацієнт додатково протягом 2 років отримує безкоштовні консультації та супровід хірурга. Команда Центру метаболічної хірургії проходить весь шлях до здоров'я і підтягнутого тіла разом з вами.

Центр метаболічної хірургії — легке вирішення важкої проблеми ожиріння і профілактика супутніх хвороб, які передують цим захворюванням.

Замовити консультацію