Абдомінопластика

Абдомінопластика – це пластична операція, метою якої є корекція фігури в області живота. Це хірургічне втручання часто виконується у якості доповнення при наявності гриж передньої черевної стінки.

Під час абдомінопластики хірург робить розріз в нижній частині живота (лінія бікіні) та видаляє надлишкову шкіру й жирову тканину. В результаті операції не лише прибирається зайва шкіра, а й зменшуються об'єми цієї зони та з'являється ефект пружності (підтягнутої шкіри). Важливо, що під час операції хірург не входить в саму черевну порожнину. Однак варто зазначити, що втручання є доволі складним. Часто абдомінопластику поєднують з ліпосакцією – для більш вираженого результату.

Абдомінопластика може бути рекомендована пацієнтам з такими показаннями:

Як проходить абдомінопластика у “Центрі метаболічної хірургії” ?

1. Повна діагностика організму (лабораторні та інструментальні дослідження):

За необхідністю консультації суміжних спеціалістів також можливо пройти в “Центрі метаболічної хірургії”.

2. Передопераційна підготовка пацієнта, розмітка живота.

3. Власне сама операція, яка проходить під загальним наркозом. Обов’язково після абдомінопластики пацієнту одягають післяопераційний бандаж на черевну порожнину. Вже через дві години після операції пацієнт починає ходити, гуляти, пити воду та їсти.

Зазвичай, після абдомінопластики в “Центрі метаболічної хірургії” потрібно перебувати 3-5 діб, перебування в стаціонарі обумовлено особливостями післяопераційного періоду:

4. Післяопераційний період:

Після абдомінопластики протягом 14 днів потрібно дотримуватися режиму спокою, а саме певних обмежень щодо фізичних навантажень – заборонені силові вправи з напруженням м’язів черевної стінки та піднімання вантажу протягом місяця. Далі можна включати кардіо навантаження, такі як спортивну ходу чи гімнастику. Через місяць після операції можна додавати басейн, через два місяці – легкі силові вправи.

Абдомінопластика допомагає скоригувати фігуру пацієнтам, які суттєво скинули зайві кілограми в результаті баріатричної операції. Так, наприклад пацієнтка “Центру метаболічної хірургії” Ольга після рукавної резекції шлунку схудла на 55 кг і вирішила звернутися до нашого пластичного хірурга Богдани Костенко, щоб досягти максимально бажаного естетичного ефекту:

Результат абдомінопластики

Результат після абдомінопластики пацієнт може оцінити одразу після операції, після видалення надлишкової шкіри або так званого «жирового фартуха». Наступні 2 місяці носіння компресійної білизни (корсету) дадуть більш виражений формомоделюючий ефект – сформується гарний підтягнутий живіт та виразний контур талії.

Нище результат після проведення абдомінопластики пластичним хірургом “Центру метаболічної хірургії”:

Як і до будь-якого хірургічного втручання, до абдомінопластики є протипоказання:

Можливі ускладнення:

Важливо пам'ятати!

Абдомінопластика підходить людям, які мають відносно здорову вагу, але мають надлишкову кількість шкіри та жирових відкладень у ділянці живота. Процедура дозволяє коригувати форму тіла та покращувати зовнішній вигляд. Однак, потрібно зазначити, що абдомінопластика не може бути проведена, як заміна для лікування ожиріння. Це може ускладнити ситуацію з вашим здоровям. Детальніше дивіться в Telegram-каналі “Баріатричний хірург|Рейті”.

Якщо Ви мрієте про струнке тіло та плоский живіт – записуйтеся на консультацію до “Центру метаболічної хірургії” і наші спеціалісти підберуть лікування, яке підходить саме вам! Не займайтеся самолікуванням – зробіть перший крок до здорового і красивого тіла

Познайомтесь з лікарем

РЕЙТІ АНДРІАН ОСТАПОВИЧ

кандидат медичних наук, головний хірург Центру метаболічної хірургії

Досвід

Робочі дні

Контактна інформація

Замовити
консультацію

записатись на консультацію