Хірург

РЕЙТІ АНДРІАН ОСТАПОВИЧ

к.м.н., баріатричний хірург.

Активний молодий спеціаліст, в 2006 закінчив медичний факультет університету м. Ужгород з відзнакою, розпочав лікарську кар’єру в центральній районній лікарні смт. Ставище Київської області. На одному з чергувань поступив вкрай важкий пацієнт місцевих можливостей бракувало необхідна була допомога колег з обласної лікарні консультантом приїхав д.м.н., професором Мамчичем Володимиром Івановичем і після нашого короткого спілкування я був запрошений для проходження ординатури в Київську обласну лікарню на кафедру хірургії і проктології. Під час ординатури розпочав працювати разом з професором д.м.н., генерал-майором Білим Володимиром Яковичем та д.м.н., професором Череньком Сергієм Макаровичем над кандидатською дисертаційною роботою присвяченою ранньому виявленню та хірургічному лікуванню злоякісних ендокринних пухлин. Згодом в аспірантурі продовжив роботу над дисертацією, опублікувавши понад 12 наукових робіт з результатами досліджень в 2014 року захистив дисертацію та отримав наукове звання кандидат медичних наук. Паралельно пройшов спеціалізацію з проктології, ендоскопії, ендокринної хірургії. Пройшов стажування з лапароскопічної хірургії в м.Відень (Австрія) та м. Глазго (Шотландія).

Веду безперервне навчання та самовдосконалення шляхом здачі іспитів в іноземних вищих медичних закладах (2019  успішна здача курсу анатомії ембріології гістології м. Леіден Нідерланди). З 2014 разом з д.м.н., професором Кебкалом Андрієм Борисовичем впровадили напрямок баріатричної хірургії на кафедрі хірургії та проктології.  Викладаю курс лапароскопічної та мінівазивної хірургії для лікарів в Національній Академії Післядипломної Освіти імені П.Л. Шупика.

На мою думку початок корекції ваги варто розпочинати з лапароскопічної слів резекції шлунку, адже ця операція при мінімальних анатомічних змінах забезпечує гарний результат. А от такі операції як гастрікбайпас, мінігастрошунтування це вже наступний крок при міцному бажані пацієнта досягти ще кращого результату. Ще один окремий вид операцій називається ревізійні операції іншими словами повторне втручання коли перше було не ефективне такі операції  починають зустрічатись все частіше і є в арсеналі нашої команди.