Поздовжня «Рукавная» резекція шлунка

Порівняно новий метод оперативного лікування, який почав активно використовуватися з 2000-х років. При даній методиці видаляється лише бічна частина шлунку без травматизації анатомічних сфінктерів, що зберігає фізіологічне просування їжі. Після операції шлунок набуває вигляду продовгуватої трубки, в якій їжа довго не затримується і швидко потрапляє в кишечник. Також під час операції видаляється частина шлунка де виробляється гормон голоду – грелін, що перешкоджає надмірному вживанню їжі.

SLEEVE РЕЗЕКЦІЯ ШЛУНКУ

Цей метод підходить пацієнтам з помірним ожирінням і пацієнтам з важкими супутніми захворюваннями, яким протипоказані більш радикальні оперативні втручання.

Операція проводиться як відкритим, так і лапароскопічним методом з усіма його перевагами. На відміну від бандажування і балонного методу, результат більш стійкий, а в організмі людини не залишається стороннього тіла.

РУКАВНА РЕЗЕКЦІЯ ШЛУНКУ

Після рукавної резекції спостерігається зменшення маси тіла близько 60% від зайвої ваги. У 35% прооперованих до кінця 5 року з’являється тенденція до незначного набору маси. Але це тільки в тих випадках коли не була проведена корекція способу життя та режиму харчування.